Rezultate Olimpiada de Matematică -Etapa pe școală – ian.2019

NR.CRT. NUME ȘI PRENUME ELEVI CLASA NR.PUNCTE
1 ABU NADA SARAH 5 9.0
2 AS ENES 5 7.5
3 CLABESCU CRISTIAN 5 2.0
4 CODREANU IOAN ALEXANDRU 5 18.5
5 CONSTANTIN PAUL 5 2.0
6 COSTACHE TANO 5 4.5
7 DANCIU MIRCEA 5
8 GAVRILĂ MAYA VICTORIA 5 2.0
9 GHEORGHE ALEXIA TEODORA 5 26.0
10 GHEORGHE BOGDAN 5 18.0
11 GOMOESCU BIANCA 5 10.5
12 IONESCU PETRU 5 2.0
13 MAIORESCU ALEXANDRA 5 11.0
14 PANDREA BEDROSIAN CATALIN 5 ABS
15 PETRESCU MATEI ȘTEFAN 5 5.5
16 POENARU TEODORA ALEXANDRA 5 10.0
17 POPA LUCA 5 11.0
18 POPOVICI IRINA 5 10.5
19 POTCOAVĂ ANTONIA ELENA 5 ABS
20 ȘARAMET ALBERT 5 9.5
21 ȘERBAN NICOLAE 5 21.5
22 SIMIONESCU TITZIANO CARIN 5 10.0
23 STAN CATINCA 5 11.5
24 STOIAN ILINCA 5 15.5
25 TRĂISTARU NATALIA MARIA 5 ABS
26 TRÂMBIȚAȘ ALEXANDRU LUCA 5 17.5
27 YAHYA AMRO KARIN 5 ABS
28 ANDREESCU IUSTIN 6 15.0
29 CORPACIAN ANASTASIA 6 21.0
30 COSTESCU ANDREI 6 ABS
31 DOBRE MIHNEA 6 ABS
32 GHEȚĂU PETRA IRINA 6 14.0
33 GUȚU ANCA 6 10.0
34 LĂPĂDAT DAVID 6 9.0
35 MONCEA MATEI PETRU 6 7.0
36 NICULESCU ȘTEFAN CRISTIAN 6 27.0
37 SANZ-ENE ANA CAMELIA 6 21.0
38 STĂNOIU VICTOR DAMIAN 6 18.0
39 ZEVEDEI MIHAIL ANDREI 6 10.5
40 BOARU OLGA 7 9.0
41 BURTEA VLAD 7 19.0
42 DIACONESCU DONA 7 18.0
43 DINU LUCA MARIO 7 14.5
44 GHITA SASHA MARIA 7 11.5
45 IONESCU TAISIA ANA 7 10.0
46 MATEI MARA SANDRA 7 14.0
47 MUȘAT VLAD 7 ABS
48 PANTIS MATEI 7 7.0
49 RADUCANU ANDREI 7 15.0
50 SFERDIAN ALEXANDRU 7 ABS
51 TANASE ANCA IRINA 7 11.5
52 TROSCA TUDOR ANDREI 7 14.5
53 ALMĂȘAN HORIA 8 15.0
54 DAVID ANDREI 8 9.0
55 DRUMA DAVID 8 4.0
56 GLIGOR DAN 8 18.0
57 MEGHEA IANI 8 14.0
58 NEDELCU FLORIAN ALEXANDRU 8 14.0
59 NUȚĂ ILINCA 8 21.0
60 PEPTAN ANDREI 8 8.0
61 PINTILIE TINA MARIA 8 14.0
62 RUSU MIHAELA 8 ABS
63 SAVA  MUSTEATA AMZA 8 14.0
64 SOTIRESCU ILINCA 8 21.0
65 STĂNESCU SILVIU 8 4.0
66 VOICU ANA MARIA 8 23.0
67 BUZATU VICTOR 9 ABS
68 CRĂCIUN ALEXANDRU 9 4.0
69 ILIUȚĂ GEORGE REMUS 9 5.0
70 POPA IOANA 9 11.0
71 ROȘCA BOGDAN 9 ABS
72 STAMATIN DRAGOȘ GEORGE 9 4.0
73 VOICU FLORIN DANIEL 9 4.0
74 ABAGER COSMIN ALEXANDRU 10 2.0
75 ANDRONACHE MIHNEA 10 4.0
76 BABAIAN DANIEL 10 9.0
77 NICULESCU ANDREI 10 4.0
78 POPESCU LUCA 10 6.0
79 VILNOIU GEORGE 10 14.0
80 CIOROBEA BIANCA 11 ABS
81 POPA ANASTASIA 11 ABS
82 ZANE ANDREI 11 14.0
83 ZANE GABRIEL 11 14.0
84 MAFTEIU ISABEL 12 ABS
85 MATEI PAUL 12 ABS
86 NEACȘU MIHAELA ALEXANDRA 12 3.0
87 CĂPRIȚĂ ANDREI 10 SN 9.0
88 TOMPA ALEXANDRU 10 SN 17.0
89 BELEI ȘTEFAN 10A UMAN 12.0
90 BOLDICI CĂTĂLIN 10A UMAN 11.0
91 ZAMFIR VLAD 10A UMAN ABS
92 DINESCU ALEXANDRA 11SN ABS
93 MIRON DIANA 11SN ABS
94 NICORICI VLAD 11SN ABS
95 STANCIU EVELYN 11SN ABS
96 DAN ALEXANDRA 12SN 24.0
97 ROSIANU GABRIELA CRISTINA 9SN 10.0
CONTESTAȚIILE SE DEPUN LA SECRETARIAT, LUNI,21.01.2019, PÂNĂ LA ORA 16.00.

No comments yet

Comments are closed